1. Jsme přímými dovozci.

2. Veškeré zboží máme skladem.

3. Objednávky odesíláme v co nejkratší době od objednání.

4. Možnost velkoobchodního odběru.

5. Neustále doplňujeme nové zboží.

6. Možnost osobního odběru na prodejně nebo ve skladu.

7. Nákup bez nutnosti registrace.

8. Slevnéné a akční zboží.

9. Velký výběr etnických hudebních nástrojů.

10. 14ti denní lhůta na vrácení zboží.

NOVINKY

arr3Nové lapače snů v nejrůznějších barvách.Naskladnili jsme lapače snů v nejrůznějších barevných kombinacích a velikostech. Nabídku lapačů snů... arr3Nově: Ochranné talismany Alláhovo modré oko.Rozšířili jsme na bídku o talismany a přívěšky se symbolem Alláhova oka, které se používá zejména v... arr3Nová zásilka z Nepálu.Celá zásilka z Nepálu je již nafocená a jednotlivé věci jsou už v naší nabídce. Nově nabízíme:...

DOPORUČUJEME

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

Ethnopes.cz
Nebory 360
73961 - Třinec
tel: 724032043
info@ethnopes.cz

ANKETA

Jakou máte dneska náladu?

jo, pohodička jo, pohodička 45% jde to jde to 22% nic moc nic moc 17% úplně na prd úplně na prd 16%

Pokud si chcete vyměnit ikonku, či odkaz, prosím napište žádost na e-mail: info@ethnopes.cz

Odkazy umisťujeme do sekce PARTNEŘI, nebo KATALOGY.

 Vítejte v orient shopu Ethnopes.cz

Oblečení z Nepálu a Indie, tibetské mísy, rituální a etnické hudební nástroje, dárky, kostěná bižuterie a mnoho dalšího.

Vítejte všichni, jež si přejete poznat daleký svět orientu, osobně pro Vás vybíráme a dovážíme orientální zboží z různých koutů světa. Všechny orientální hudební nástroje jako jsou různé druhy bubnů, djembe, didgeriodoo dovážíme z Bali, nechte se unášet zvukem orientální hudby. V naší nabídce ovšem naleznete velký výběr palestinských šátků, sarongů a šál, které zase vozíme z Indie, Z Indie také pocházejí vonné tyčinky a halenky. Nabízíme také velký výběr etno oblečení z Nepálu a Thajska jako turecké kalhoty, sukně, bundy, mikiny, tašky, kabelky, peněženky a ponča. Dřevěné masky a další dřevořezby pro vyzdobení domova zase dovážíme z Indonesie, Lampiony a stínidla z rýžového papíru nebo textilu pocházejí z Nepálu. Orientální bižuterie, jako jsou náušnice, kožené či dřevěné náramky, náhrdelníky, korále a dřevěné ozdoby do vlasů dovážíme z různých částí světa, nejvíce snad je zde zastoupeno Thajsko. Dále si zde můžete koupit různé fajfky, dýmky, papírky, či filtry pro opravdový zážitek z kouření. Věříme, že si z našeho etno-shopu vyberete a pocítíte krásu a sílu vzdálených krajin.

 

NDA5N2